Wyrównana lordoza szyjna, wyostrzenia na przednich i tylnych krawędziach trzonów kręgów C

Witam. Dzisiaj odebrałam wynik RTG : "wyrównana lordoza szyjna,wyostrzenia na przednich i tylnych krawędziach trzonów kręgów C " . Od 3 lat męczę się z bardzo bolesnymi bólami barku/obojczyka lewej ręki. Do tego stopnia że ląduje na pogotowiu i dostaje zastrzyki przeciwbólowe. Obojczyk lewy puchnie,nie można go dotknąć nawet. Byłam u 4 różnych ortopedów,osteopaty oraz neurologa-każdy postawił inną diagnozę m.in: wina wątroby,zapalenie stawu,nadwyrężenie. Osocze nie pomogło nawet. Pomocy :(

Badanie rtg jest bardzo ogólnym badaniem i pokazuje tylko kości. Znacznie dokładniejszym jest MRI, dobrze byłoby zrobić usg miejsca które puchnie i boli.