Wyrównana lordoza szyjna, trzony równej wysokości, obrysy trzonów gładkie

Witam. Uraz po wypadku samochodowym 23.05 do dziś L4. Opis RTG Kręg. C wyrównana lordoza szyjna, trzony równej wysokości, obrys trzonów gładkie, obniżenie tarczy m-kręg. C4-5, C5-6, Neurolog T910 wymaga dalszego leczenia w por, ort + rechabilitacja, czekam na TK. Boł karku pieczenie w okolicy potylicy, mrowienie w rękach, Pozycja siedząca około godziny potem zaczyna sie ból tyłu głowy do skironi i drętwienie -mrowienie czoła. Od kilku dni dodoatkow ból w oloicy lędzwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.