Wysoki puls, suchość i gorzki smak w ustach

Witam.od miesiąca źle się czuję mam wysoki puls dochodzi nawet do 115.mam suchość i goszkosc w ustach. Mam podwyższone leukocyty wynik to 10.73 ciężko mi oddychać.mam zapalenie ginekologiczne .czy to może być przyczyną podwyższenia leukocytów???czuje się zmęczona mam gorączkę i to zawsze na wieczór 38stopni.i strasznie mam czerwone bialka w oczach.Prosze o poradę. Z góry dziękuję Justyna 28 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Podwyższone Leukocyty mogą być spowodowane infekcja ginekologicznĄ