Co powoduje senność i suchość w ustach?

Od paru tygodni źle się czuje. Rano mam nudności a nieraz i wymioty. Pomimo tego ze dużo śpie to czuję się zmęczona, mam cienie i worki pod oczami. Np dzisiaj poszlam spac ok 22 obudziłam się o 10 . a czułam sie jak bym spala ledwo kilko godzin. Ma suchość w ustach i dużo pije bo mi sie bardzo chce. Na dodatek czesto chodze do toalety o ile w dzien mi to nie przeszkadza to w nocy jest jakas masakra bo umiem chodzic co chwile.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że przyczyną wymienionych przez Panią objawów, może być
deficyt hormonalny ( insuliny).

Proszę nie czekać i udać się na wstępną konsultację do lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o odpowiedniej diagnostyce dla Pani.

Życzę Pani tyko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej

Witam Panią,
Czy zgłaszała Pani opisane objawy lekarzowi? Myślę, że trzeba od tego zacząć. Morfologia, badanie poziomu cukru, TSH wydaje mi się w tym przypadku konieczne. Na tej podstawie będzie możliwe zaplanowanie dalszego postępowania.
Serdecznie pozdrawiam.