Wytrysk w okolice intymne i zastosowanie Escapelle a ryzyko ciąży

Ponad msc temu uprawialam z chlopakiem peeting, dotykal sim czlonkiem mojj pochwy ale nir wszedl w nia. Doszlo do wytrysku miedzy ze wargi sromowe a uda, 45h pozniej wzielam escapelle. Po paru dniach krwawilam przez 2 tyg, zaczo sie to tydz przed planowanym okresem. Czuje bol w podbrzuszu, czesto chodze do toalety, dosc duzo jem lecz nie bola mnie piersi. Czy moglo dojsc do zaplodnieniia czy to objawy zblizajacego sie okresu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest określić czym są spowodowane takie dolegliwości. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Ciąża jest mało prawdopodobna.