Wyznaczenie dni niepłodnych po okresie przy nieregularnych cyklach

Witam mam pytanie czy mogę korzystać z metody po okresie jako dni niepłodne (5 dni po )jeśli mam nieregularny okres ?teraz miałam okres 12.10. a skończyl mi się 14.10.czyli 5 dni mogę czy nie ? nie chcę zajść w ciążę

Milena Lubowicz

Najbezpieczniejszą metodą w przypadku nieregularnych cykli są testy owulacyjne, dostępne bez recepty.
Pozdrawiam