Wzdęty brzuch, nudności i częste wypróżnianie

Od jakiegoś czasu mam wzdęty brzuch, czasami jest taki duży aż boli. Towarzyszą temu nudności i częste wypróżnianie. Boli także lewa strona brzucha najbardziej z tyłu (jakby nerka). jakieś 3-4 dni temu zakończyłam kurację Posterisanem (krwawiące żylaki odbytu). Jestem kobietą mam 30 lat.

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u lekarza, proponuję zacząć od lekarza rodzinnego, który pokieruje dokładną diagnostyką. Należałoby wykonać USG jamy brzusznej ewentualnie kolonoskopię.