Wzmocnienie przed chemią przy białaczce limfoblastycznej

Witam,mój brat choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną miał jedną chemię, teraz oczekuje na drugą,chciałabym kupić jemu coś na wzmocnienie przed chemią i po chemii,czy jest coś co może brać chory na białaczkę proszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wzmocnił Pan brata preparatami aptecznymi. Sugeruję przede wszystkim dbanie o zdrową, zbilansowaną dietę oraz przestrzeganie zaleceń lekarza prowadzącego.