Z czego się mogą brać te wszystkie objawy?

Witam mam 38 lat i od jakiegoś czasu mam takie napadowe szybkie bicie serca ale to tak mi wali że mało nie wyskoczy, przy tym robi mi się strasznie duszno na sercu , w klatce piersiowej i na szyji. W głowie mam takie uczucie ciężkości jakby zaraz miało mi coś tam wybuchnąć. W czasie tego napadu zaciskam wszystkie mięśnie i rozluźniamy, mam wrażenie że robi mi się to samoistnie ale ja sama to robię., bo przy takim ataku niewiem co ze mną się dzieje, jestem rozdrażniona, odczuwam silny lęk że zachwile coś mi się stanie, mam wrażenie że popadam w tak straszna panikę która mnie paraliżuje dosłownie. Nogi i ręce mam jak z waty i czuję jak mi się to robi. Mam też przy tym wzdęcia odbijania zaraz muszę do łazienki bo wszystko że mnie leci. Miałam wykonywane różne badania i wszystko ok. Rezonans głowy niczego nie wykazuje badania kardiologiczne też nie. Serce wporzadku powiedział lekarz. Więc moje pytanie co to może być?

Opisane objawy wskazują, że cierpi Pani na zaburzenia lękowe z napadami lęku.Z uwagi że przyczyny somatyczne zostały wykluczone warto byłoby uda się do psychiatry i rozważyć podjęcie farmakoterapii a także psychoterapie.