Zabieg mezoterapii twarzy a skutki uboczne

dobry wieczór, w piątek ok. godziny 16 miałam zabieg mezoterapii ulgowej twarzy. Do tej pory widoczne są grudki na czole, bruzdach wokół ust i pod nosem (bruzdy marionetki) i pod oczami. Dodatkowo skóra w tych miejscach swędzi.. czy to normalny objaw? Właściwie dzisiaj mija drugi dzień od zabiegu. Z góry dziekuje za odpowiedz. Z lekarzem będę mogła skonsultować się bezpośrednio dopiero w środę ...

Są preparaty używane do mezoterapii po których grudki mogą utrzymywać się przez kilka dni. O tym jak długo będzie wchłaniała się podana substancja powinien uprzedzić lekarz. Niepokojący jest świąd. Proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza, który wykonał zabieg,
Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel