Zaburzenia nastroju i była dziewczyna w ciąży

Witam mam 18 lat i mam problem moja była dziewczyna jest w ciąży i nie wiadomo czy ze mną zdradzała mnie od początku i zostawiła 4 miesiące dla starszego o 7 lat nagle mnie nie kocha ja całkiem po tym się załamałem nie wychodzę z domu tylko słucham muzyki całe dnie jestem nerwowy wszystko mnie denerwuje łatwo mnie wkurzyć nie interesuje mnie przyszłość szkoła życie dalsze najchętniej każdy odwrócił się ode mnie nie wiem co robić boje się że se coś zrobię 0 życia we mnie co mam zrobić dalej ?

Dzień Dobry,
Nie wiem gdzie Pan mieszka - zachęcam do skorzystania z pezpłatnej telefonicznej pomocy psychologicznej ( dla Pana kategoria stres) www.bezpytan.pl. Potrzebuje Pan pomocy w formie rozmowy. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, na terapię koniecznie, trzeba to z kims przeanalizowac i cokolwiek by nie wyszlo z tych analiz to nie dla Pana dziewczyna, Zasluguje Pan na kogos kto kocha na stałe i szanuje i dba a nie zdradza. Juz teraz jest Pan w kiepskim stanie a to dopiero poczatek Pana doroslego życia. Trzeba bedzie nad tym wlasnie popracowac.
Prosze poszukac jakieos psychologa w okolicy lub przez internet.
Pozdrawiam!