Zaburzenia związane z osobowością mnogą

Witam, Chcę zapytać czy istnieje jakaś inna odmiana zaburzeń związanych z osobowością mnogą. Od jakiegoś czasu borykam się z moim 3 osobowościami, tylko w moim przypadku one są świadome siebie na wzajem, lecz nadal różnią się celami życiowymi, wyglądem, temperamentem, płcią,... a nawet ubiorem. Wiem że 3 osobowości to jeszcze nie tak dużo, ale czuję, że blokuje mnie to w działaniu, stale zastanawiam się "co jest dla kogo?", robiąc coś dla jednej czuję że zaniedbuje inne. Ciężko mi to pogodzić.

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani do Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie lekarz psychiatra po 1) zdiagnozuje Pani objawy, a po 2) zaproponuje (jeżeli będzie taka konieczność) odpowiednią formę/metodę leczenia.