Zaczerwienione podniebienie po Biseptolu

Witam. Mam 21 lat ostatnio lekarz przepisał mi biseptol poniewaz dopadla mnie grypa. Biore lek juz 7 dzien i cos mi sie stalo na podniebieniu mam zaczerwienienie i dziwną plame czy to moze miec jakis związek i czy jest to cos powaznego. Dodam ze boli gdy jem lub dotykam jezykiem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyzsze leczenie. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.