Zainteresowanie fotografiami z gejami

Co mam robic żeby nie ciągneło mnie do oglądania fotografi z gejami a potem dochodzi do orgazmu. A jestem chory na padaczkę i może to mi potem szkodzi. bardzo proszę o odpowiedź

Witam
Obawiam się, że nie znajdę dla Pana prostej rady w tej kwestii. Proszę rozważyć możliwość skontaktowania się z seksuologiem
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Co jest dla Pana trudniejsze- to że w trakcie oglądania zdjęć dochodzi do podniecenia i orgazmu czy fakt, że są to zdjęcia gejów? Martwi się Pan kwestią osiągania spełnienia przez pornograficzne obrazy czy bardziej ich tematyką? Pytanie też jakie emocje Pan przeżywa w związku z tym i jak zmienia się Pana myślenie o sobie?
A także w jaki sposób to Panu szkodzi w połączeniu z padaczką?
Odpowiedzi na te pytania pomogą Panu znaleźć ścieżkę, konkretny dział w którym będzie Pan mógł szukać pomocy

przyjrzec sie jaka potrzeba kryje sie w ogladaniu tych fotografii i w jaki inny sposob mozna ja zaspokoic. pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam... Pana problem brzmi poważnie. Zainteresowania i preferencje seksualne to trudny i bardzo osobisty temat - być może łatwiej poruszyć go na anonimowym forum niże w bezpośrednim kontakcie z seksuologiem czy psychologiem, prawidłowość jest jednak taka, że ogólne pytania przynoszą ogólne odpowiedzi.Po lekturze Pana pytania, tak właśnie ogólnego, nie wiem czy problemem są Pana homoseksualne pref,erencje, których nie potrafi Pan (być może z powodu lęków) zrealizować w bezpośrednim kontakcie i korzysta Pan z fotografii, żeby rozładować swój popęd. Czy jest Pan osobą biseksualną, pozostającą od lat w tylko częściowo satysfakcjonującym związku hetero, nie wiem jaki jest związek między pana chorobą (pisze Pan o padaczce, a dla mnie to grupa różnych dolegliwości o czasem podobnych objawach) itp. Jednym słowem: korespondencyjnie trudno "ugryźć" Pana problem. Potrzebna jest rozmowa i to długa rozmowa, bo pewnie gdyby rozwiązanie było proste to znalazłby je Pan sam. Zachęcam więc do nawiązania kontaktu ze specjalistą - seksuologiem lub psychologiem, psychoterapeutą. W najbliższym Pana miejscu zamieszkania, regionalnym oddziele NFZ, w dziale informacji może się Pan dowiedzieć, gdzie takiego specjalisty szukać i jakie są kolejki. Pewnie oczekiwał Pan prostej odpowiedzi i prostej porady, a ja tylko skomplikowałem. Inaczej, jak widać,nie potrafię. Pozdrawiam,