Zapalenie jelita grubego i stan po operacji przepukliny żołądka

Witam , mam biegunkę od około miesiąca i wymioty od 2 tygodni . Jestem po operacji na przepuklinę żołądkową . Miałam ją 1,5 miesiąca temu . Leżałam w szpitalu tydzień , oczywiście cały czas wymiotowałam i miałam biegunkę . Wypuszczono mnie 4 dni temu było 2 dni spokoju . Wykryli mi zapalenie jelita grubego i miałam udać się do gastrologa lecz wczoraj zemdlałam miałam wymioty i biegunkę .Znowu wylądowałam w szpitalu.Czuję się wycieńczona nie mam siły w ogóle .Dodam że wszystko mi brzydko pachnie.

Ale jakie Pani chciała zadać pytanie/a? Jest Pani w szpitalu, pod kontrolą bezpośrednią lekarską, więc trzeba zadawać pytania lekarzowi prowadzącemu.