Zapalenie kolagenowe jelita oraz ból brzucha i biegunka

zwynikow wyszło ze mam zapalenie kolagenowe jelita dostałam przepisano mi asmax 3razy po 1tablece przez 30dni jedt gorzej niż bylo strasznie boli mnie brzuch wrocila biegunka wkale zauważyłam że jedt rozdrobnione jedzenie tak jakby organizm tego nie przerabial uwazam na to co jem a i tak jest uporczywy bol gdy fotykam brzuch strasznie boli i kluje czy kiedys to eylecze czy moze spowrotem wrócić od czego jedt to zapalenie kolagenowe .mam dopiero 23lata a tskie straszne problemy

Trzeba ponownie skontaktować się z prowadzącym gastroenterologiem. Dawki leków mogą być zbyt niskie lub trzeba będzie dołożyć leki innego typu. O wszystkim zadecyduje gastroenterolog po bezpośrednim badaniu.