Zapalenie przełyku i zapalenie żółciowe żołądka w wyniku gastroskopii

W gastroskopii wyszło zapalenie przełyku i zapalenie zółciowe zoładka.Innych zmian nie było.Od 3 miesiecy lecze je różnymi lekami np gasprid 2x sulpiryt 2x,proursan 1x na noc wczesniej miałam duspataldin retard 2x neopancratinum 2x.Dolegliwości jednak cały czas śą.Jak to wyleczyć?Może zwiększyć częstotliwosc leków.Czy w ogóle uda się to wyleczyć.Dodam ze zrobiłm wiele wyników bwdań i krwi, wątroby i wszystko było dobrze.Prosze o pomoc.

Proszę nie modyfikować dawek leków bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Zapalenia przełyku i żołądka jest chorobą trudną w leczeniu,często wymagającą długiego okresu przyjmowania leków aby było widać efekty, wiec proszę uzbroić się w cierpliwość.