Zapalenie tkanki międzyżebrowej a systematyczne ćwiczenia

Od 3 lat systematycznie ćwiczę. Miesiąc temu miałem zapalenie tkanki międzyżebrowej, po kuracji antyzapalnymi lekami przeszło ale nadal co jakiś czas w różnych miejscach klatki czasami mnie zabolało. Poszedłem na trening kick boxingu i następnego dnia kłuło mnie w lewej części k. Piersiowej po 2 dniach ból przeniósł się w dolne partie żeber a teraz już po tyg boli mnie głównie brzuch jak się np źle ułoże. Nie jest to silny ból bardziej dyskomfort. Obecnie nie ćwiczę. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nawrót stanu zapalnego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.