Zapalenie trzustki a obecność guzka w obrębie narządu

Witam. okolo 3 tygodni temu przeszlam zapalenie trzustki.Na tomografii i rezonansie wyszlo ze jest jakis guzek na trzustce , mozliwe obumarcie tkanek .Dodam ze mam wyciety woreczek jakies dwa lata temu.czekam na powtorne badania,jednak bardzo martwi mnie ze caly czas mnie boli brzuch ,jestem bardzo zmeczona caly czas oraz bardzo kreci mi sie w glowie.Czy powinnam udac sie do lekarza czy czekac na powtorne badania?

Mogło dojść na nawrotu zapalenia trzustki - w każdym razie biorąc pod uwagę objawy i historię należałoby to wykluczyć w badaniach laboratoryjnych i diagnostycznych - proszę wrócić do swojego lekarza prowadzącego celem skonsulotwania objawów. Guzek na tym etapie, biorąc pod uwagę przebyte zapalenie, może być zmianą pozapalną, która może zniknąć po jakimś czasie ( czyli dowie się Pani o tym po kolejnym badaniu kontrolnym ).