Zatoka Douglasa wolna od płynu, atroficzny narząd rodny

USG -trzon macicy o wym.AP26mm niejednorodny z mięśniakiem w ścianie przedniej o sr.17mm .Endometrium 2mm wraz z płynem 4.1 mm .W przydatkach nie ma zmian patologicznych Zatoka Douglasa wolna od płynu. .Atroficzny narząd rodny. .Płyn w jamie macicy Skierowano na oddział gin .Krwawienie jednorazowe /żywo czerwona krew/ Jestem 7 dzień po zabiegu przez pierwsze 4 dni nie było krwawień ,ani boli.Obecnie pojawiły się plamienia brunatne oraz bol jajnikow czy to jest prawidłowy objaw ?Mam 67 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienia mogą być spowodowane przebytym zabiegiem. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.