Zawroty i bóle głowy po upadku

Dobry wieczór! Z soboty na niedziele byłam na imprezie niestety wydarzył się tam przykry wypadek. Natomiast zostałam popchnieta a niestety upadłam na podłoge uderzając tyłem głowy o schody i po zdarzeniu znajomi zaprowadzili mnie zebym usiadła ale niestety ja tego momentu nie pamietam i przez kilka dni nic mi nie było oprocz nudnosci i kreciło mi sie w głowie a dzisiaj pojawił sie bol przy poruszaniu oka na boki i do góry i mroczki przed oczami oraz bol w okolicy skroni Co to moze oznaczac?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę jak naszybciej skontaktować sie z lekarzem, konieczne jest badanie, w tym neurologiczne być moze badanie obrazowe czy nie stowrzył się krwiak z wyniku uderzenia.
Pozdrawiam