Zgrubienie po usunięciu tłuszczaka

witam 10 dni temu miałam usunięte go tłuszczów który umiejscowiony był pod biustem ...w okolicy szycia z jednej strony powstało twarde zgrubienie pod skórą o śrśrednicy ok 2 na 2 cm jest to nierownomierne. .czy to coś poważnego? dodam że nie boli i jak dotykam minimalny ból tylko w górnej części szwu.

Witam. Trzeba będzie kontrolować. Po każdym zabiegu operacyjnym pozostaje jakiś ślad, nie zawsze udaje się także wszystko usunąć - wskazana kontrola i ocena czy to blizna i jak się będzie "zachowywać".

Witam
Może to być zwykły krwiak po zabiegu. Proszę smarować Lioton 1000, jeśli nie ustąpi proszę udać się na rekonsultację. W razie potrzeby zapraszam 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski