Zgrubienie wyczuwalne na wzgórku łonowym

mam 19 lat ostatnio na wzgórku łonowym koło warg sromowych wyczułam zgrubienie, jest dość male kilka minimetrów, nie boli, nie przesuwa się, jest pod skórą, wcześniej nie wyczuwałam nigdzie indziej, Czy powinnam się udac z tym do lekarza? naczytałam się o tłuszomięsiaku i trochę się obawiam :C

Witam,
przyczyn takiego stanu rzeczy moze byc wiele,proszę nie rozważać tych najgorszych..
Jednak by rozwiać Pani wątpliwości sugeruję wizytę u lekarza.