Złamanie śródstopia i badania scyntygrafii kości

Dzień dobry, miałam złamanie śródstopia stopy lewej nie leczone . W grudniu miałam zrobiona scyntografię kości. Wynik , który odebrałam trochę mnie martwi. Wizytę u lekarza prowadzącego mam za dwa tygodnie czy mogłabym poznać opinię Państwa dot. wyniku. W części dynamicznej badania scyntygraficznego kośćca stóp obserwuje się wzmożone gromadzenie znacznika w rzucie bliższego końca II kości śródstopia stopy lewej w fazie perfuzji jak i puli krwi. W drugiej fazie jest wyrażny odczyn okostnowy

Lek. Tomasz Budlewski

Wzmożone gromadzenie znacznika może oznaczać np stan zapalny. Czy ma Pani jakieś objawy? z jakiego powodu była wykonywana scyntygrafia? proszę udać się do lekarza po badaniu lekarskim oraz analizie powyższego badania będzie można określić dalsze postępowanie.