Złe przeżycia z dzieciństwa i chęć dorównania rodzeństwu

Dzień dobry, mam poważne problemy, nie wiem jak sobie poradzić. Nic nie sprawia mi przyjemności. Czuję się okropnie nieswojo, jeśli jestem przy ludziach. Nie wiem, co się ze mną dzieje i nic nie mogę na to poradzić. Mam dużo złych przeżyć z dzieciństwa, okresu młodości (np. brak przyjaciół), mam 2 rodzeństwa, zawsze chciałem być jak oni, ale od urodzenia miałem wrażenie, że cała rodzina traktowała mnie, jako kogoś gorszego. Już nie mogę tak dłużej żyć. Proszę o pomoc Krzysztof

Panie Krzysztofie. Z problemem, który Pan opisuje można sobie poradzić za pomocą psychoterapii. Proszę poszukać w Lublinie poradni gdzie przyjmuje psycholog/psychoterapeuta w ramach NFZ. Niech Pan nie zwleka i zrobi to jak najszybciej. Życzę odwagi i powodzenia.

Dzień dobry!

Proszę sobie pomóc i podjąć psychoterapię. Może Pan zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.
Bezpłatny anonimowy numer telefonu zaufania to 116 123. Rozmowa telefoniczna nie zastąpi jednak wsparcia psychoterapeutycznego.

Pozdrawiam!