Złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie i odczuwanie senności a interpretacja badań

Dzien dobry!Od jakiegos czasu mam zle samopoczucie,jestem ciagle zmeczona i odczuwam sennosc.Chwilami mam uczucie jak bym miala zemdlec pojawia sie wowczas przyspieszone bice serca,do tego zawroty glowy Zrobilam podstawowe badania moczu i krwi.W morfolgii wszystko mam w normie oprocz podwyzszonego MPV-12,4 fL,P-LCTR 43,3 % oraz PCT 0,34 % i choresterol calkowity 205,0.Bradzo prosze o zinterpretowanie moich wynikow krwi.Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam.Beata

Wyniki morfologii prawidłowe; bez powodu do niepokoju.
Cholesterol całkowity - do kontroli co 3 miesiące, dieta z większą ilością warzyw, mniej tłuszczów, więcej ruchu i wysiłku fizycznego