Złe samopoczucie i bóle różnych części ciała podczas leczenia depresji

Witam mam 25 lat od 4 lat biore leki na depresje w tej chwili jestem na paroxetine 20mg. Ale cigle zle sie czuje kreci mi sie w glowie i nic mi sie nie chce do tego mam bóle rożnych części ciała. Bóle w klatce piersiowej. Mieszkam w wielkiej brytani i odpowiedz ze pomoc psychoterapeuty nie jest dla mnie pomocna. Pytam o dolegliwości jakie mam. EKG rentgen badania krwi cianienie i mocz wpozadku . Czy to wina depresji czy moze jestem na cos chora . Tu lekarze nie daja skierować bez przyczyny.

Dzień dobry,

Nikt przez internet, bez osobistego badania NIE MOŻE udzielić Pani odpowiedzi.
Jeżeli martwi Panią obecny stan, to nie pozostaje Pani nic innego jak skonsultować się z lekarzem, który Panią leczy.