Złe samopoczucie i silnie pulsujący brzuch w rytm serca

Współżyłam z chłopakiem 6 lutego. 20 lutego dostałam miesiączkę i zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne, które po 5 dniach odstawiłam z powodu silnego bólu żołądka, miesiączka się zatrzymała, a 27 lutego dostałam kolejną. Od tedy momentu regularnie miesiączkuję. Badanie bhcg 1.04.2010 wyszło <2.0, testy płytkowe, których zrobiłam mnóstwo, też pokazują negatywny wynik, jednak niepokoi mnie złe samopoczucie i silnie pulsujący brzuch w rytm serca. Czy to jednak może być ciąża? Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli regularnie Pani miesiączkuje, a testy ciążowe okazały się ujemne, to prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe, praktycznie równe zero. Przyczyny opisanych dolegliwości są najprawdopodobniej inne. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam!