Złe samopoczucie i wyniki badań hormonalnych

Witam, mam 20 lat i bardzo zle sie czuje: oslabienie, brak koncentracji, bole brzucha itp. W kwietniu zrobilem sobie badania hormonow i wyniki byly nast. FSH-6,85 LH- 4,81 ESTRADIOL- 33,55 PROLAKTYNA- 26,60 TESTOSTERON- 510,63 TSH 3-cia generacja- 4,217 P/c anty-TPO 3,60. W sierpniu powtorzylem niektore z badan i TSH 3-cia generacja byla juz 4,563 PROLAKTYNA- 13,91 a TESTOSTERON-365,23 Prosze o pomoc w interpretacji tych wynikow i ewentualnie dalszego postepowania. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu lekarz zdecyduje o konieczności konsultacji endokrynologicznej.