Zmaganie się z derealizacją od pół roku

Witam, od pół roku zmagam się z Derealizacją. Mam już dosyć wszystkiego. Przeszedłem przez 10 spotkań u psychoterapeuty, ale nie przyniosło mi to żadnego skutku i zrezygnowałem. Idę teraz do liceum i strasznie się boję. Od kąt mam DD to nie cierpię chodzić do szkoły. Wydaje mi się tam że zaraz umrę, że jestem taki odrealniony. Teraz podczas wakacji jest trochę lepiej, ale ja już naprawdę nie daje rady. Tylko udaje że wszystko jest ok. Co robić?

Dlatego też zachęcam do powrotu na psychoterapię, może do innej osoby, jeśli dotychczas nie był Pan zadowolony z przebiegu spotkań. Proszę umówić się również na konsultację do lekarza psychiatry. Być może zasadne będzie rozważanie w Pana przypadku farmakoterapii. Diagnozę i ewentualne leczenie za pomocą leków będzie mógł ustalić lekarz po przeprowadzeniu profesjonalnego wywiadu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry!

Psychoterapia ma do siebie, że rzadko działa "natychmiast". 10 wizyt to ilość niewielka i trudno oczekiwać dużych, zauważalnych zmian po tak stosunkowo niedługim czasie.
Zachęcam więc do powrotu do psychoterapii, a równolegle także konsultacji i ew. leczeniu u lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!