Zmęczona, niejędrna skóra u 22-latki

Witam, Mam 22 lata i ostatnio zauważyłam że w bardzo krótkim czasie moja skóra się postarzała. Twarz wygląda na bardzo zmęczoną, również skóra ciała stała się mniej jędrna.Dodam również że zaczęły mi wypadać w znacznych ilościach włosy (stosowałam Revalid, ale niezbyt pomógł), pojawiły mi się zmarszczki na czole i wokół oczu oraz mam problemy z koncentracja. Staram się zdrowo odżywiać i uprawiać sport, jednak nie widzę żadnych efektów. Co może być powodem tak szybkiego "postarzenia się"?

Witam Panią
Jest Pani młodą kobietą i taki stan rzeczy musi budzić niepokój Pani oraz lekarza, do którego sie Pani zgłosi. Moja pierwsza specjalizacja jest medycyna rodzinna, zatem moje spojrzenie na problemy pacjenta jest szerokie. W Pani wypadku, na pewno zalecilabym porządna diagnostykę tarczycy oraz ogólne badania krwi w kierunku niedokrwistości. Jezeli ta diagnostyka nie wykaże odchyleń, proszę zgłosić sie do lekarza medycyńy estetycznej(zapraszam do mnie), ponieważ ta dziedzina medycyny oferuje mnóstwo rozwiązań dla zdrowych, chcących poprawić swój wygląd ludzi.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka