Zmiana nad szczytem kostki bocznej i odczyn okostnowy

Witam Zona Ma Złamaną Kość Strzałkowa Ma Nodze W ortezie Miała Konsultację Uortopedy -ok.3cm Nad Szczytem Kostki Bocznej Widoczne Zaciemnienie W poprzek Strzałki Do 70% Jej Szerokości Bardziej Widoczne Od Strony Bocznej, - nad zmianą widoczny odczyn okostnowy - nadbudowa, bez spikuli, początkowe zmiany zwyrodnieniowe stawu skokowego górnego, - obrzęk 1/3 dalszej podudzia z bolesnością uciskową, głównie od strony prawej, jest się czego obawiać? to jest do wyleczenia? bo sie martwię. Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Szanowny Panie,
Ile czasu minęło od złamania? Minimalny czas gojenia to 6-8tyg. Proponuję elewację kończyny, zimne okłady, heparyny drobnocząsteczkowe w zastrzykach podskórnych i chód bez obciążana chorej kończyny. Była kontrola po złamaniu?
Złamania kostki bocznej są oczywiście do wyleczenia.