Zmiana w obrębie dwunastnicy

moja mama po usg w szpitalu dostala jego opis ... m.in. co wydaje mi sie najwazniejsze i czego znaczenie bardzo chce jak najszybciej poznac jest kilka zdan ktore zacytuje..." w głowie trzustki i częściowo poza nią hipoechogeniczna, niejednorodna zmiana wielkosci 23mm przylegajaca do ściany dwunastnicy. Zmiana wymaga różnicowania pomiędzy pozostałością po przebytym OZT a pierwotną zmianą rozrostową"....", co to znaczy? czy to rak??!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. a czy Mama chorowała na trzustke? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego Sądzę że pokieruje dalsze postępowanie.