Zmiana wymagająca dalszej diagnostyki w mammografii

Mam 63 lata.W ramach programu wczesnego wykrywania raka piersi, podczas mammograficzych badań w dniu 15.06.2014 r. stwierdzono zmianę wymagąjcą dalszej diagnostyki.23.07. wykonano dodatkowe nadania, ustalono rozpoznanie BIRADS 4.Nieregularna zmiana 24 mm w segemencie górno - bocznym piersi lewej WSKAZANA biopsja gruboigłowa. Osobiscie zmian nie wyczuwam, bolu nie mam.Jestem na etapie "uczucia mieszane" Proszę o stanowisko.

Koniecznie należy wykonać biopsję tkankową - wg tego co Pani pisze nie jest to zmiana "wysoce" podejrzana, ale nawet jeśli się nic nie wyczuwa ani nie daje to dolegliwości, to potrzebne jest wykonanie biopsji. (* dostępne także w niedalekim Malborku)