Żółto-kremowy wyciek z piersi a wyczuwalny guzek

Witam jestem kobietą mam31lat wyczułam w prawej piersi guz ok.3cm.po mocnym naciśnieciu sutków pojawia sie wyciek żółto-kremowy(z obu piersi)Jestem po usuniciu jajnika lewego z powodu torbieli.Przyjmuj yasmin ponieważ na prawym jajniku tworza sie torbiele(test ROMA nie wykazał nieprawidłowości)Mam 7 letnie dziecko ,karmiłam 3 miesiące

Okresowy wyciek treści o podanej przez Panią barwie nie budzi podejrzeń choroby nowotworowej. Dla bezpieczeństwa proponuję wykonać USG piersi w celu weryfikacji opisywanej zmiany.