Związek na odległość i strach przed zranieniem

Witam serdecznie chciałam się poradzić od 8 miesięcy jestem w związku na odległość . kłóciliśmy się kilka razy. boje się ze chłopak mnie zdradza chociaż on mówi ze mnie kocha ze tęskni. wiele razy zostałam zraniona przez mężczyzn on wie o tym nie chce kolejnego razu kolejnego cierpienia w tej chwili jest w Anglii i nasze spotkanie jest pod znakiem zapytania co zrobić dasz szanse temu związkowi?

A to zupełnie nowy związek i nowa historia.
Jeśli jednak nie przepracowała Pani emocji związanych z tamtymi zranieniami, będą one wpływały na Pani kolejne relacje. Warto wiec zamknąć swoja przeszłość- można to zrobić z pomocą psychologa lub psychoterapeuty.

Dzień Dobry Pani,

Skoro pojawiły się wątpliwości, sugeruję zastanowić się....i zrobić tak, jak Pani poczuje.

Myślę, że warto byłoby, żeby popracowała Pani nad poczuciem wartości, jest to inwestycja na całe życie...

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl