Zwłóknienie guzka w lewym polu średnim wyjściowym płuc

Moja mama ma 84 zrobila przeswietlenie pluc i lekarz na pogotowiu we Wloszech rozpoznal na zdieciu: zwloknienie guzka w lewym polu srednim wyjsciowym.Prosze o wyjasnienie.Dziekuje za informacje.

Witam serdecznie. Niestety nie jest możliwe aby określić czym jest wspomniana zmiana. Może być to zarówno patologia pozapalnego charakteru- obecnie nie groźna lub zmiana o charakterze nowotworowym.