Żywoczerwona krew pomiędzy miesiączkami

Witam , 14 sierpnia dostałam miesiączkę która trwała 5 dni następnie 28 sierpnia znowu dostałam miesiączkę \ która trwa do dzisiaj 5.09. Martwi mnie fakt że pomiedzy dwoma krwawieniami był bardzo krotki odstep czasu oraz te krwawienie nie ustepuje. Krew jest żywo czerwona czasami ciemniejsza a czasami jasniejsza, lecz to jest ofita miesiaczka. Niedawno leczyłam anemie i boję się że znowu powroci. I czy to może być powodem jakies choroby ?

Witam!
Bez badania i zebrania dokładnego wywiadu nie da się postawić diagnozy. W Pani przypadku konieczna jest pilna wizyta u ginekologa lub na ginekologicznej izbie przyjęć w szpitalu. Jak Pani słusznie zauważyła, obfite i częste krwawienia mogą przyczynić się do nawrotu anemii. Najważniejsze jest jednak ustalenie przyczyny nieprawidłowych krwawień.