15 negatywnych wyników testów ciążowych a ryzyko zapłodnienia

Witam, Podejrzewam, ze jestem w ciąży . W celu sprawdzenia zrobiłam testy ciazowe (15) - wszystkie negatywne. Byłby to 15 tydz od zapłodnienia. Mam nieregularne cykle jednakże 3 ostatnie miesiaczki wystąpiły normalnie. Ostatni test wykonałam 4.01. (Dzień przed miesiaczka). Objawy : powiekszone, ale miękkie piersi, powiekszona(odstajaca) macica i zaokraglony brzuszek( ale spokojnie mogę go wciągnąć tak, ze k. Miednicowe odstaja), rozmiar ciagle taki sam - 36. Ciaza czy urojenie ?? :(

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych