Badania w przypadku duszności, skoków ciśnienia, mdłości, drżenia

prosze o pomoc badania moje wszystkie są w normie(krew, usg brzucha,tarczyca,ob,mocz,neurolog w normie,holter wykazal 16 tachykardi w ciagu dnia do 160/min)echo serca nic nie wykazało,potas sod norma,odstawiłam stopniowo metocard,i nadapdy tachykardi i wysokie cisnienie powróciło,ucisk tyłu głowy także.Wieczorami dopadają mnie drżenia i ysoki ciśnienie.Jakie badania zrobić żeby wiedzieć od czego to się dzieje?często odczuwam mdłości,dusznosc w klatce

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z pojawiających się epizodów tachykardii. Nie wiem jaki był powód odstawienia metocardu, jednak w tym przypadku stanowczo należy rozważyć ponowne wprowadzenie leku zwalniającego pracę serca. Może być to inny preparat, jeśli metocard był przez Panią źle tolerowany.