Biegunka, ból żołądka i brzucha oraz kłucia w sercu

Witam mam poważny problem. Mam 23 lata , od prawie miesiąca mam biegunkę , ból w żołądku , jak i całym brzuchu. Czasami pojawia sie strasznie ciężka biegunka. Czuje ból w okolicy zatok. Do tego dochodzi kucie w sercu lęki oraz niepokój. Byłam u lekarza zrobił badania krwi wykluczył tarczyce , cukrzyce anemie itp. Powiedział że być może to nerwica , nie sądze ponieważ wraz z koleżanka mamy takie same objawy i się męczymy, mieszkam za granicą niestety tutaj nie leczą takjak w polsce Proszę o pomoc

Witaj!
Objawy jakie pani opisała mogą być reakcją na długotrwały stres lu sytuacje nerwicowe, dodatkowo wzmożone poprzez przebywanie poza granicami kraju w którym się pani urodziła i wychowała. proponuję pójście do psychologa zajmującego się terapią nerwic jak będzie pani w kraju. Pozdrawiam