Biegunka, nocne duszności, potliwość, uderzenia gorąca i kłucie różnych części ciała po skaleczeniu

Witam! Zaczęło się od biegunki trwającej 2 dni. Parę dni później zaczęły pojawiać się nocne duszności, poty czy uderzenia gorąca oraz nagłe, kłujące bóle w różnych częściach ciała. Jakby ukłucia małego noża. Nie bezpośrednio pod skórą ale jakby troszkę głębiej. Poty po 5 dniach ustały. Bóle były najintensywniejsze pod pachami i tam też po paru dniach zacząłem odczuwać powiększenie jakby węzłów chłonnych, takie opuchnięcia widoczne gołym okiem przez ok 4 tygodnie. Czy mogło to być od skaleczenia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości zdecydowanie wymagają bezpośredniej oceny lekarza! Proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Takie objawy mogą być jednak wynikiem infekcji jako konsekwencji skaleczenia.