Ból brzucha po jedzeniu i nieszczelność wpustu

Bolał mnie brzuch po jedzeniu głównie.Po skierowaniu na oddział gastrologi w szpilalu miałam zrobione rtg,usg,i gastoskopi,po wypisaniu leki do domu Rp Controloc 40 mg 1x1 tab.Ale mam pytanie w wypisie co dostałam z odziału jest( notatka wupust nieszczelność wypustu).czy to oznacza ze nie dokończyli leczenia zaznacze żedalej mnie boli letko ale boli i nie wiem już co mam zrobić.

Leczenie jest prawidłowe, ale można je jeszcze zmodyfikować np. dodając leki prokinetyczne (dobrze działające właśnie w przypadku niewydolności wpustu żołądka). Najlepiej, aby decyzję w sprawie dalszego sposobu postępowania podjął prowadzący gastroenterolog.