Ból pleców po lewej stronie pod łopatką

Kilka dni temu bez powodu i nagle zaczely bolec mnie plecy po lewej stronie pod lopatka i bol sie powieksza gdy poruszam sie prawa częścią ciala tzn gdy poruszam prawa reka na lozku przekrecam sie na prawa strone. Czy to jest cos powaznego i czym moze to byc spowodowane?

Witam Serdecznie
Ból może być spowodowany przykurczeniem mięśnia ( skurczem mięśnia) , dlatego też gdy wykonujemy ruch prawą kończyną boli lewa strona, ciało tworzy jedną całość.Proponuje niezwłoczna konsultacje z lekarzem, aby rozwiać wątpliwości.