Ból podbrzusza i bóle pleców a szanse na ciążę

dzień dobry ostatnia miesiączkę miałam 24 listopada . od 5 do 8 grudnia kilka razy dziennie kochalismy się z mężem . od dwuch dni mam bóle w podbrzuszu i bola mnie plecy. do tego dochodz jeszcze mdłosci . Nadmienie tylko , że moje cykle sa regularne i trwają 27 dni . czy to może byc ciąża ?? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Jest to niewykluczone, aby potwierdzić ciążę sugeruję wykonanie testu ciążowego lub badania beta hCG w surowicy krwi.

Milena Lubowicz

Może być to ciąża. Proponuję wykonać test ciążowy lub poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam