Ból podbrzusza w okolicy jajnika i kamica żółciowa

witam,od miesiąca boli mnie w prawym podbrzuszu w okolicach jajnika,badanie ginekologiczne nie wykazało żadnych nieprawidłowości jednak gdy lekarz dotykał okolic jajnika ból wzrastał,lekarz rodzinny wykluczył wyrostek,ob prawidłowe badanie moczu prawidłowe,usg wykazało kamienie w woreczku żółciowym poza tym wszystko w normie,1,5 roku temu miałam cesarskie cięcie,poza lekkim kłującym bólem nasilającym się przy chodzeniu i schylaniu brak innych objawów.Stosuję pigułki antykoncepcyjne.Co to może by

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czym są spowodowane te bóle. Radzę w tej sprawie jeszcze bezpośrednio skonsultować z chirurgiem. Bóle podbrzusza raczej nie są związane z kamicą pęcherzyka żólciowego. Chirurg musi Panią zbadać dokładnie, aby określić czy przypadkiem nie ma Pani przepukliny w bliźnie po cięciu cesarskim czy też np. pachwinowej lub udowej. Po badaniu chirurg zapewne wytłumaczy przyczyny dolegliwości.