Bóle podbrzusza pomimo usunięcia jajników i narządów rodnych
Mam 58 lat. Z uwagi na bardzo częste bóle w dolnej partii brzucha (prawa strona) 14 lat temu, po sugestii ginekologa, poddałam się operacji usunięcia jajników i narządów rodnych(b. liczne guzy). Rehabilitacja po operacji była dość długa, miałam powikłania i nie umiałam "uporządkować się "psychicznie. Po nie długim czasie okazało się, że bóle brzucha nie ustąpiły i mam je nadal. Byłam na USG, ale badanie nic nie wykazało. Nie wiem co mam robić, do jakiego specjalisty mogłabym się udać?

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć gastrologiczną przyczynę dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.