Bóle w okolicy kręgosłupa lędźwiowego promieniujący do biodra

Witam. Odczuwam ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, przechodzący w ból w okolicy biodra (taki "świdrujący"). Mimo zażywania leków (już półtora miesiąca) nie widzę konkretnej poprawy. Mam problem z wychodzeniem po schodach - pieczenie w stawach biodrowych. Nie mogę się schylać bo pojawia się problem zwyprostowaniem, w nocy, czy też podczas leżenia (odpoczynku) zaczyna mnie boleć w biodrach (jest to odczucie pieczenia). Czy jest możliwe aby być odpornym na leczenie farmakologiczne, lub leczenie przynosi słaby efekt? Lekarz ortopeda u którego się leczę niechce mi uwierzyć że mimo zazywania leków, dolegliwość mi nie przechodzi. Rehabilitację mam dopiero w marcu 2015r. Obawiam się powrotu do pracy (pracuję fizycznie) bo wiem że po jednym dniu w pracy znów będę musiała odwiedzić lekarza

jeśli doszło do wypadnięcia dysku to leki tylko mogą uśmierzyć nieco ból ale nie leczą przyczyny, trzeba zrobić rtg, lub rezonans i podjąć leczenie . Warto zgłosić się do osteopaty.