Bolesna i obfita miesiączka a stosowanie antykoncepcji

Witam! Mam problem z miesiączką jest ona dosyć nie regularna występuje nawet co półtora miesiąca i długo trwa aż 7 dni przy tym jest dosyć obfita przez pierwsze 3 dni i bolesna. Czy w moim przypadku najkorzystniejsza była by antykoncepcja ?

Renata GrzechociĹska

Należy udać się do ginekologa, aby rozpoznać przyczyny takiego stanu. Być może antykoncepcja hormonalna pomogła by u Pani.