Bolesność podbrzusza i plamienie przy Nuva Ring

Witam ! Wczoraj dostałam okres a więc założyłam krążek NuvaRing. Jest to moja pierwsza antykoncepcja, wcześniej nie stosowałam żadnych tabletek jedynie prezerwatywy i stosunek przerywany. Od wczoraj boli mnie podbrzusze tak jakbym miała normalny okres ale plamienia mam różowe i to nie jest pełna krew. Czy długo tak będę plamić? Oraz czy mogę w czwartek oddać honorowo krew?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. co do krwi Sądzę że tak.